///

Etimesgut Belediyesi’nin 300 hayvan kapasiteli yeni barınak çalışmaları devam ediyor.

Etimesgut Belediyesi’nin 300 hayvan kapasiteli yeni barınak çalışmaları devam ediyor.

 

Yayın: 8 Temmuz 2024- 18.22/Güncelleme: 8 Temmuz 2024- 18.23

Yenidunyagazetesi.com
Haber Merkezi/Ankara-

Etimesgut Belediyesi’nin hayvanların daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşamalarını sağlamak için çalışmaları titizlikle devam ediyor.

200 hayvan kapasiteli ruhsatlı barınağı bulunan Etimesgut Belediyesi 300 kapasiteli yeni barınak hazırlığı içinde. Çalışmaların devam ettiği ifade edilirken, hayvan barınağına ani bir ziyarette bulunan Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, sosyal medya platformu X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, can dostlarına ev sahipliği yapan hayvan barınağını ziyaret ettiğini ve barınaktaki birimlerden çalışmalar hakkında bilgi aldığını açıkladı.

Etimesgut Belediye Başkanı Beşikçioğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Etimesgut Belediyesi olarak, barınağımızdaki hayvanların daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşamalarını sağlamak adına titizlikle çalıştığımız davaları desteklemek istiyoruz.

Ankara’da ruhsatlı barınaklardan biri olarak, 200 hayvan kapasiteli barınağımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca, 300 hayvan kapasiteli yeni barınağımız için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Biz sahipsiz ve barınmakta olan yetersizlik nedeniyle yoksul hayvanları en iyi şekilde sahiplenmiyoruz. Barınağımız, siz değerli Etimesgutlu hemşehrilerimizin ziyaretine haftanın üç günü açıktır. Bu sizin, hayvanlarımızın yaşantısını daha iyi anlayın ve karşınızdakini daha iyi anlamaya çalışın. Geliştirmenizi artırın ve umut ediyorum. Belediyemiz, hayvanların yaşam sürecinde gelişmeler konusunda her zaman yanlarında ve haklarını savunmada asla taviz vermeyecektir. “Can dostlarımıza sözümüz var” diyerek çıktığımız bu yolda, sözlerin arkasında duracağımızı ve hayvanlarımızın haklarını her daim koruyacağımızı taahhüt ediyorum.”

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Bunlarda İlginizi Çekebilir