//

FEN İŞLERİ EKİPLERİ HIZ KESMEDEN ÇALIŞIYOR.

FEN İŞLERİ EKİPLERİ HIZ KESMİYOR 

Yayın:10 Temmuz 2024- 15.37/Güncelleme: 10 Temmuz 2024- 15.37

yenidunyagazetesi.com
Haber Merkezi/Ankara-

Kahramankazan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin çeşitli bölgelerinde yoğun bir çalışma temposuyla vatandaşların günlük yaşamını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen önemli çalışmalar arasında, Atatürk Mahallesi’nde, yangından zarar gören bir evin boya ve tadilat işlerinin tamamlanması, İymir Mahallesi’nde, su taşkınlarını önlemek amacıyla yapılan su kanalı kazıları ile yola olan olumsuz etkilerin minimize edilmesi, İtfaiye Binası çevresindeki andezit taşlarının tamiri, Atatürk Mahallesi’nde, Belediyeler kooperatifi çöp konteynır alanına panel tel montajı, Bitik Mahallesi ve Aşağıkaraören Mahallesi’ndeki arazi yollarına reglaj çalışması yer aldı.

Ayrıca, Atatürk Mahallesi’nde, Yeni Toki Blokları çevresindeki yolların kuru ot temizliği greyder makinesi ile yapıldı. Satıkadın Mahallesi’nde, yeni Fen İşleri Müdürlüğü binası alanında dolgu çalışması yapılırken Fethiye Mahallesi’nde çekme su giderinin tadilatı başarıyla tamamlandı. Ovalılar Sitesi ve Parkı’nda ise arızalı yerler Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından onarıldı.

Atatürk Mahallesi’nde bulunan Çıtaklar Sitesi’nde, kanal kazısı sonrası bozulan yere beton atımı gerçekleştirildi. Kumpınar Mahallesi’nde ise yol kenarındaki yabani otlar greyder makinesi ile temizlendi. Atatürk Mahallesi’nde, bina ve müstakil evlerin çevresindeki otluk alanlar, olası bir yangın durumuna karşı önlem amacıyla greyder makinesi ile sürüldü. Kınık Mahallesi’nde, okula yaya giriş kapısı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tamamlandı. Kapalı Halısaha üstündeki kilitli taşların tamiri de yine Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi.

Vatandaşların güvenliği ve konforu için çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini artırmak için yoğun mesaiye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Bunlarda İlginizi Çekebilir