//

Kırıkkale’de MHP’nin adayları kahvaltıda bir araya geldi

Kırıkkale’de MHP’nin adayları kahvaltıda bir araya geldi

Yayın: 04.02.2024-20.44/Güncelleme:04.20.2024-2045

yenidunyagazetesi.com
Ankara/A.Furkan ÖZTÜRK-

Kırıkkale MHP İl Başkanı Murat Abalı, 31 Mart 2024 yerel seçimlerde MHP’den Belediye Başkanlığı için isimleri açıklanan adaylarla Pazar günü sabah kahvaltı da bir araya geldi.

Kalehaber’den Adnan Akın Güler’in haberine göre İl Başkanı Abalı, “31 Mart seçimlerinin galibi Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır.” dedi.

“31 Mart’ta kazanan Kırıkkale olacak, kazanan ‘Üretken belediyecilik’ anlayışı ile yola çıkan MHP kadrolar olacaktır” diyen Kırıkkale MHP İl Başkanı Murat Abalı, kahvaltı da yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kırıkkale merkez Belediyesini kazanacağımız gibi ben inanıyorum ki Kırıkkale’de en fazla ilçe ve belde kazanan Parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Milliyetçi Hareket partisi Kırıkkale ile Kırıkkale seçmeni ile et ve tırnak gibi olmuş bir partidir .MHP Kırıkkale siyasetinin olmazsa olmazıdır. Kırıkkale siyasetinin bel kemiğidir .31 Mart’ta kazanan Kırıkkale olacak, kazanan ‘Üretken belediyecilik’ anlayışı ile yola çıkan MHP kadrolar olacaktır. Birlik ve bütünlüğümüz her şeyden önemlidir .MHP kadroları Kırıkkale’de büyük bir ailedir.Bu büyük ailenin sandıkta sınavını başarıyla vereceğine kanaatim tamdır.”

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy’da, “231 Mart yerel seçimlerinin masaya yatırıldığını belirterek, şunları ifade etti: “MHP Kırıkkale İl Başkanımız Murat Abalı’nın öncülüğünde Belediye Başkan Adaylarımız ile sabah kahvaltısında bir araya geldik. Birliğin gücüyle Kırıkkale’miz için istişarelerde bulunduk. Rabbim birliğimizi daim eylesin.”dedi. 31 Mart seçimleri de masaya yatırıldı . Kahvaltı’da belediye başkan adayları kendi bölgeleri hakkında bilgi verdiler.”

Kaynak: kalehaber.net

Resimler kalehaber.net’ten alınmıştır.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Bunlarda İlginizi Çekebilir