///

Köylü kadınlara sağlıklı yaşamın kapıları açıldı!

Köylü kadınlara sağlıklı yaşamın kapıları açıldı!

Yayın: 25 Mayıs 2024- 18.49/Güncelleme: 25 Mayıs 2024- 18.49

yenidunyagazetesi.com
Haber Merkezi/Ankara-

Türkiye’de emsali olmayan bir inziva merkezi olan Kioo Retreat Center, Kırklareli Karahamza köyünde yaşayan kadınları ağırladı.

Kırklareli’nin merkez ilçesine bağlı Karahamza Köyü’nde bulunan ve yoganın kalbinin attığı yer olarak bilinen Kioo Retreat Center; daha önce yolları yoga ile kesişmeyen köy sakinlerine, ev sahipliği yaptı.

Kioo Retreat Center tarafından düzenlenen özel bir etkinlik ile köy sakinleri bir araya geldi. Yoga eğitmeni Çetin Çetintaş ve Serra Sagra yönlendirmesi ile gerçekleşen etkinlikte, köy sakinleri hem yoga yapma fırsatı buldu hem de doğayla iç içe keyifli bir gün geçirdi.

Yoga, her yaştan insanın fiziksel ve ruhsal sağlığını iyileştiriyor!

Etkinlik sonrasında yoga eğitmeni Çetin Çetintaş: ‘Karahamza köyündeki birbirinden güzel komşularımız bugün yogaya başladı. Komşularımız da biz de çok heyecanlı ve mutluyduk. Bedenimize, nefesimize ve zihnimize baktığımız kadar kaliteli bir hayat süreriz. Yeni bir şeye başlamak bazen büyük cesaret gerektiriyor. Onların cesareti bugün bize ilham oldu.” sözleri sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Bunlarda İlginizi Çekebilir