///

Kırşehir Belediyesi, park çalışmalarına devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi, park çalışmalarına devam ediyor.

 

Yayın: 18 nisan 2024- 13.12/Güncelleme: 18 Nisan 2024- 13.13

yenidunyagazetesi.com
Haber Merkezi/Ankara-

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden seçilmesinin ardından çalışmalarına yeniden hız verdi.

Göreve geldikten sonra, Kır-Köy kampüs alanı ile mesire ve piknik alanı başta olmak üzere yapılan çalışmalarla Kırşehir’de kişi başına düşen yeşil alan oranını büyüten Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bir ilin gelişmişlik düzeyinin, öncelikle yaşanabilir alanlarının ve çevre temizliğinin durumuyla doğru orantılı olduğuna dikkat çekerek, bu konudaki çalışmalara yeni dönemde de ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

Kırşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kırşehir’in güzelleşmesi ve daha çok yeşil alana kavuşması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ekicioğlu; “Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz yeni yapılan park alanlarımızla birlikte, peyzaj çalışmalarını da sürdürüyor” ifadelerini kullanarak şöyle dedi: “Biz Kırşehir’i ortak akılla yönetiyor ve yapılan tüm hizmetleri de yine Kırşehir halkı için yapıyoruz. Bizler söz verdiğimiz gibi bu şehre hizmet etmek için göreve geldik. Göreve başladığımız günden beri de Kırşehir’in gelişmesi, kalkınması ve güzelleşmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Ahi Evran Mahallesi Nursultan Nazarbayev Caddesi’ndeki Park alanımızın da peyzaj çalışmaları tamamlanarak hizmete sunuldu. Mahallemize ve Kırşehir’imize hayırlı olsun.”

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Bunlarda İlginizi Çekebilir