///

Şehit P. Er Müslüm Özdemir’in depremzede ailesine ev veriliyor

Devlet, P. Er Müslüm Özdemir’in ailesine ev yaptı

Yayın: 19.02.2024-12.17/Güncelleme: 19.02.2024/12.17

 

yenidunyagazetesi.com
Haber Merkezi/Ankara- 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Pençe-Kilit Harekatı Bölgesinde şehit düşen P.Er Müslüm Özdemir’in ailesine yapılan evin bu hafta teslim edileceğini söyledi.

Bakan Özhaseki, “Kahramanmaraşlı şehidimiz, Müslüm evladımızın ailesinin evi hazır, inşaatını bitirdik. Evimizi bu hafta eşyaları hazır bir şekilde teslim edeceğiz.” dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan Kahramanmaraşlı Piyade Er Müslüm Özdemir’in depremzede ailesi için yapılan evin bu hafta teslim edileceğini bildirdi.

Özhaseki, sosyal medya hesabında, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen askerlerden Müslüm Özdemir’in Kahramanmaraş’ta yaşayan depremzede ailesi için yapılan evin tamamlandığını gösteren bir video paylaştı.

Özhaseki paylaşımında, “Sözümüzü tutmanın huzuru içindeyiz. Kahramanmaraşlı şehidimiz, Müslüm evladımızın ailesinin evi hazır, inşaatını bitirdik. Evimizi bu hafta eşyaları hazır bir şekilde teslim edeceğiz inşallah. Hayırla, sağlıkla otursunlar. Müslüm evladımızın da mekanı cennet olsun. Rabb’im cennetinde Peygamber Efendimize komşu eylesin. Şehitlerimizin emanetlerine gözümüz gibi bakmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Bunlarda İlginizi Çekebilir